Przejdź do treści
Adres: ul. Zamoyskiego 77 , Janów Lubelski
Telefon/Fax:15 8431420
E-mail:orwjanow@onet.pl

Mikołajki 2023

shadow

Mikołajki 2023

Święty Mikołaj znany jest przede wszystkim jako wielki przyjaciel dzieci,

który co roku obdarowuje je wspaniałymi prezentami.

Na ten dzień czekają wszyscy, jednak szczególnie wychowankowie Naszego Ośrodka. 6 grudnia był dla całej naszej społeczności ośrodkowej dniem wyjątkowym, wywołującym uśmiech i ekscytację. Święty Mikołaj opuszczając mury naszego Ośrodka podziękował za miłe przyjęcie i obiecał, że za rok ponownie nas odwiedzi. Dlatego też dziękujemy mu z całego serca za wizytę i poświęcony nam czas. Dzięki tej wizycie jeszcze bardziej czujemy magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Mikołaj stoi, w ręku trzyma biskupią laskę. Po prawej stronie stoją trzy dziewczynki. Dwie trzymają w dłoniach prezenty. Po lewej stronie znajduje się dziewczynka na wózku z prezentem na kolanach, a za nią świąteczna choinka. W tle widnieje biały napis WITAJ ŚWIĘTY MIKOŁAJU !!! na granatowym materiale, wokół niego białe śnieżynki.
Mikołaj siedzi w fotelu, w ręku trzyma biskupią laskę. Po prawej stronie znajdują się cztery osoby: wychowawczyni i chłopiec, którzy stoją, a między nimi dziewczynka i chłopiec na wózkach. Po lewej stronie stoi chłopiec, za nim świąteczna choinka. Wychowankowie trzymają w dłoniach prezenty. W tle widnieje biały napis WITAJ ŚWIĘTY MIKOŁAJU !!! na granatowym materiale, wokół niego białe śnieżynki
Mikołaj siedzi w fotelu, w ręku trzyma biskupią laskę. Po prawej stronie stoi wychowawczyni. Obok niej znajduje się opiekunka, która kuca trzymając dwoje małych dzieci- chłopca i dziewczynkę. Dzieci trzymają w dłoniach prezenty. Po lewej stronie jest świąteczna choinka. W tle widnieje biały napis WITAJ ŚWIĘTY MIKOŁAJU !!! na granatowym materiale, wokół niego białe śnieżynki.
Mikołaj siedzi w fotelu, w ręku trzyma biskupią laskę. Po prawej stronie stoi wychowawczyni i obejmuje rękoma chlopca. Chłopiec trzyma w dłoniach prezent.  Za nimi znajduje się kominek.    Po lewej stronie widać świąteczną choinkę i worek z prezentami. W tle widnieje biały napis WITAJ ŚWIĘTY MIKOŁAJU !!! na granatowym materiale, wokół niego białe śnieżynki.
Na środku zdjęcia widać Mikołaja, który siedzi w fotelu, w ręku trzyma biskupią laskę. Po prawej stronie są trzy dziewczynki na wózkach z prezentami na kolanach. Za nimi stoi wychowawca. Po lewej stronie znajduje się dziewczynka na wózku, także trzyma prezent na kolanach. Obok niej stoi pomocnica Mikołaja w białej bluzce i czerwonej spódnicy, na głowie ma mikołajkową czapkę. Za nią widać świąteczną choinkę. W tle widnieje biały napis WITAJ ŚWIĘTY MIKOŁAJU !!! na granatowym materiale, wokół niego białe śnieżynki.
Mikołaj siedzi w fotelu, w ręku trzyma biskupią laskę. Po prawej stronie stoi sześć osób: wychowawca i opiekunka oraz dwie dziewczyny, w środku dwóch chłopców. Jedna dziewczyna odwraca się i przytula do opiekunki. Wychowankowie trzymaja w rękach prezenty. W tle widnieje biały napis WITAJ ŚWIĘTY MIKOŁAJU !!! na granatowym materiale, wokół niego białe śnieżynki.
Mikołaj siedzi w fotelu, w ręku trzyma biskupią laskę. Po prawej stronie widać chłopca na wózku. Obok stoi dziewczyna i chłopiec. Za dziewczyną stoi wychowawczyni. Po lewej stronie stoi chłopiec, który odwraca głowę w bok. Wychowankowie trzymaja w dłoniach prezenty. W tle widnieje biały napis WITAJ ŚWIĘTY MIKOŁAJU !!! na granatowym materiale, wokół niego białe śnieżynki. Na samej górze świecą się światełka.
Mikołaj siedzi w fotelu, w ręku trzyma biskupią laskę. Po prawej stronie znajduje się chłopak na wózku z prezentem na kolanach. Po lewej stronie na podłodze widać worek  Mikołaja i prezenty pod choinką.  W tle widnieje biały napis WITAJ ŚWIĘTY MIKOŁAJU !!! na granatowym materiale, wokół niego białe śnieżynki.
Mikołaj stoi, w reku trzyma biskupią laskę. Po obu stronach stoją dwie pomocnice Mikołaja w białych bluzkach i czerwonych spódnicach. Jedna ma na głowie mikołajkową czapkę.  Z tyłu po prawej stronie widać kominek, a po lewej- worek Mikołaja, świateczną choinkę, pod nią prezenty. W tle widnieje biały napis WITAJ ŚWIĘTY MIKOŁAJU !!! na granatowym materiale, wokół niego białe śnieżynki. Na samej górze świecą się światełka.
Mikołaj siedzi w fotelu, w ręku trzyma biskupią laskę. Po prawej stronie stoją: opiekunka, dziewczynka i wychowawczyni. Wszystkie mają mikołajkowe opaski na głowie. Dziewczynka trzyma w dłoniach prezent. Po lewej stronie na podłodze widać worek Mikołaja, dalej stoi świąteczna choinka a pod nią prezenty. W tle widnieje biały napis WITAJ ŚWIĘTY MIKOŁAJU !!! na granatowym materiale, wokół niego białe śnieżynki. Na samej górze świecą się światełka.
Drukuj

Powrót
Do Góry