Przejdź do treści
Adres: ul. Zamoyskiego 77 , Janów Lubelski
Telefon/Fax:15 8431420
E-mail:orwjanow@onet.pl

Bal karnawałowy „ORW TALENT SHOW”

shadow

Bal karnawałowy „ORW TALENT SHOW”

Czas zabawy, tańca, radości o czym mowa oczywiście o karnawale czyli okresie zimowych balów, maskarad, pochodów i zabaw. Rozpoczynający się najczęściej w dniu Trzech Króli, a kończący we wtorek przed Środą Popielcową, która oznacza początek wielkiego postu i oczekiwania na Wielkanoc.

Bal karnawałowy jest okazją do spotkań, tańców, wspólnej zabawy  i integracji grup. W tym roku bal karnawałowy przybrał nieco inną formę, mianowicie w naszym ośrodku odbył się pokaz talentów. Podczas zabawy prezentowano różnorodne umiejętności
i zdolności. Dzieci wykonały inscenizacje ruchowe do piosenek z bajek, grano na instrumentach muzycznych do utworów klasycznych, prezentowano samodzielnie wykonane makiety oraz rękodzieła, namalowano obraz. Następnie odbyła się wspólna dyskoteka. Oczywiście nie było by mowy o balu karnawałowym bez pięknych strojów.  Wszystkim zebranym towarzyszył dobry nastrój.

Na podłodze siedzą nauczyciel z opiekunem przed mini dwoje dzieci. Dzieci grają na boom boom rurkach uderzając nimi o podłogę.
Dziewczyna maluje farbami obraz na sztaludze, obok stoi nauczyciel i trzyma farby. Wkoło stoją dzieci.
Na scenie dzieci wraz z opiekunami tańczą. Wszyscy podskakują, ubrani są w stroje zwierząt: królik, tygrys, wilk, tygrys, kot.
Na sali dzieci w strojach karnawałowych. Przy stoliku siedzi jurry unosząc w górę tabliczki z notami.
Wszyscy zebrani tańczą. Wkoło zawieszone są dekoracje. Migają dyskotekowe lampy.
Drukuj

Powrót
Do Góry